Program PITy 2013/2014

Program PIT 2013 - profesjonalny i łatwy program do PIT-ów

Programy do pit 2013

2014-02-11 | | | |

 Pit za 2013

Formularz PIT-36 to pit, jaki wypada złożyć do właściwego Urzędu Skarbowego do 30 kwietnia 2014 r. Aby dotrzymać terminów i wypełnić druk poprawnie, warto skorzystać z aplikacji służącej do wypełniania PIT. Jest ona dostępna w dole. Deklarację PIT 36 rozliczają podatnicy, jacy mieli dochody z tytułu np.: najmu, działalności gospodarczej, przychody z zagranicy, czy także różne inne przychody, dla jakich podatku nie przesyła do fiskusa zatrudniający. Możesz zarówno rozliczyć PIT przez internet. Nie musisz nic pobierać ani instalować. Kliklnij poniżej i wypełnij PIT online!

Program pit za 2013

Wytwarzanie zeznania PIT-37 za 2013 umożliwia podatnikom skorzystanie z szeregu zniżek i potrąceń. Możemy między innymi odliczyć od podatku ulgę internetową, ulgę prorodzinną, ulgę rehabilitacyjną oraz wiele innych. Z zniżek możemy skorzystać wypełniając odpowiednie apendyksy PIT 2013. Za pomocą naszej internetowej aplikacji zdołasz nie tylko skutecznie i bezpiecznie wypełnić PIT za 2013 rok, ale również masz możliwość wysłania go przez internet do Urzędu Skarbowego. Zaoszczędzisz w ten sposób co niemiara czasu, który spędziłbyś w kolejkach. Przesłanie PITu przez net to wielka wygoda oraz oszczędność czasu i nerwów. Płatnik podatku dochodowego od umów zleceń, umów o dzieło, wynagrodzeń, z tytułu rent i emerytur, do końca lutego roku następnego po roku fiskalnym wysyła zatrudnionym informacje PIT-11 lub PIT-11A, lub na życzenie PIT-40 albo PIT 40\A.

Rozliczenie PIT-37 powinno zostać przeprowadzone do 30 kwietnia roku następującego po roku rozliczeniowym. Aby znacznie przyspieszyć proces rozliczenia się z Urzędem Skarbowym proponujemy wypełnianie formularza przez program lub internet. Nasz program szybko i sprawnie dokona wszelkich obliczeń a druk dojdzie na czas do urzędu. Możemy naszą deklarację wypełnić w trybie online. Rozliczanie PIT-37 przez internet jest naprawdę wygodne, zaoszczędza znacznie nasz czas. Druk PIT-39 nie wymaga żadnych dodatkowych załączników oprócz formularza PIT/ZG. Stanowi on informację o wysokości dochodów z zagranicy oraz o zapłaconym podatku w roku podatkowym. W apendyksie tym podatnik winien ujawnić dochód z zagranicy a także podatek uregulowany za granicą, które to obliczane są w formularzu podatkowym PIT-39. Wypada pamiętać, że w przypadku dochodów osiąganych na terenie wielu państw, należy złożyć kilka apendyksów – oddzielnie dla każdego kraju. Blankiet PIT-28 jest przyznany dla wszystkich osób, które w danym roku podatkowym uzyskały przychód z poddzierżawy, dzierżawy, podnajmu, najmu, a także dla przedsiębiorców prowadzących własną i indywidualną, pozarolniczą aktywność gospodarczą osobiście, bądź w postaci spółki.

Program rozliczeniowy pit 2013

Deklaracja PIT-38 a aktywność ekonomiczna. Formularz PIT-38 wypełniają wyłącznie ci, jacy zysk z instrumentów finansowych osiągnęli osobiście. W formularzu tym nie umieszcza się przychodów osiągniętych w ramach prowadzonej działalności ekonomicznej. E-pity to system przetwarzania danych udostępniany przez fiskusa, dzięki niemu istnieje możliwość by wysyłać druki PIT przez internet bez wychodzenia z mieszkania. Do niedawna korzystanie z e-Pit-ów było wyłącznie przeznaczone dla księgowych, bowiem zwykłych podatników nie było stać na nadzwyczaj drogie oprogramowanie potrzebne do przekazywania druków PIT poprzez system epity. Sprawa uległa zmianie się w chwili gdy przekazaliśmy do użytkowania nasze oprogramowanie PITy 2013, za sprawą tego oprogramowania każdy da radę utworzyć PIT ze swojego domu przez internet. Wypełniłeś PIT-37 korzystając z naszego programu do PIT? Jesteś zadowolony? Podziel się ze znajomymi. Pomóż im równie prosto wypełnić zeznanie podatkowe za 2014 rok.

Program do rozliczania pit za 2013 rok

Istotną rzeczą, o jakiej powinieneś pomyśleć nim weźmiesz się za rozliczanie rocznej deklaracji PIT, jest właściwe narzędzie, które nie tylko zaręczy Tobie, że zeznanie będzie stworzone poprawnie, ale dodatkowo zapewni najwyższy dostępny zwrot wpłaconego podatku dochodowego. Zapewni Pani lub Panu to tylko nasz program, który jako jedyny w kraju zawiera Kreatora PIT, który gwarantuje najwyższy możliwy zwrot nadpłaconego podatku. Na abcpodatkowe.pl sporządziliśmy w pełni funkcjonalną internetową wersję mojego programu do PITów. Za jej pomocą rozliczysz się z każdego możliwego formularza PIT. Tak samo jak w wersji do pobrania na własny komputer masz możliwość rozliczyć się z PIT-38, PIT-36L, PIT-37, PIT-36, PIT-39, PIT-28. Nasz program online automatycznie zapyta cie o to jakie apendyksy chcesz dołączyć do swojego zeznania fiskalnego. Prezentowana aplikacja PIT sama wypełni za Ciebie wszystkich obliczeń, a dodatkowo będzie sugerować Ci co wpisać w danym polu. Aby sprawnie i bezpiecznie rozliczyć się z podatku za 2013 rok pobierz program do PIT lub wypełnij zeznanie podatkowe przez internet.

pit 0 druk

Pit darmowy program 2013

Przygotowaliśmy dla Państwa gratisowy program PIT na rozliczenie 2013/2014. Za jego pomocą mogą Państwo łatwo i przyjemnie wypełnić deklarację podatkową opartą o PIT-28, PIT-38, PIT-37, PIT-36L, PIT-36, PIT-39. Omawiana aplikacja zaproponuje również dodanie załączników PIT jak w naszej sytuacji okażą się wymagane w celu skorzystania z ulgi podatkowej. Podobnie wszystkie inne formularze składane przez internet, mogą być z odpowiednimi załącznikami. Na epodatki.eu mają Państwo możność sporządzenia PITów dodatkowo przez sieć. Jest to najwygodniejsza metoda rozliczenia z ze skarbówką, bo nie musimy niczego pobierać na osobisty komputer ani tym bardziej instalować. Za pomocą programu do PIT w wersji internetowej mamy możliwość wypełnienia deklaracji podatkowej w oparciu o druk PIT-38, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-39, PIT-37. Nasza aplikacja online umożliwia również wypełnienie załączników do PIT.

pit 0 2013

Zbycie majątku nieruchomego nie skutkuje konieczności opłacenia przedpłaty na podatek w biegu roku podatkowego. Podatek opłaca się do końca kwietnia 2013 r. Do tego momentu trzeba również przekazać deklarację Pit-39. Formularz PIT-37 to najbardziej popularny podatek wsród naszego społeczeństwa, co sygnalizuje o tym, że większość z nas pracuje będąc zaangażowanym przez jednostkę lub przedsiębiorstwo. Podatnicy opłacający podatek dochodowy od osób fizycznych, mają prawo do umniejszenia przychodu o koszty jego uzyskania (wyjątek stanowi ryczałt od przychodów ewidencjonowanych i karta podatkowa). Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, wypełniające formularz PIT 37, naliczają podatek dochodowy na zasadach ogólnych, zgodnie ze skalą podatkową.

Ulgę na dziecko sporządzi podatnik objęty opodatkowaniem na zgodnie z skalą podatkową (Pit-37, PIT 36). Na stronie epodatki.eu możesz wypełnić formularz PIT 2013 przez internet. Wystarczy jedynie wejść tutaj, wybrać zeznanie podatkowe, które chcesz wypełnić i rozliczysz się z podatku. Możesz również skorzystać z systemu e-deklaracje, dzięki czemu wyślesz PIT prosto do Urzędu Skarbowego. Obowiązujące przepisy podatkowe zakładają odliczanie kosztów uzyskania przychodu, przez osoby zatrudnione na umowę o pracę, w formie ryczałtowej. Oznacza to, że wartości wskazane w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych, mają charakter uniwersalny i są stosowane w przypadku wszystkich umów o pracę, niezależnie od wysokości przychodu.

Deklaracja PIT-39 wypełniany jest przez podatników, którzy w danym roku podatkowym sprzedali nieruchomość lub związane z nią prawa nabyte.